Elden Ring z poprawkami na PC. From Software udostępnia nowy patch

Elden Ring

Zgodnie z zapowiedziami Elden Ring doczekało się kolejnych poprawek na PC. Deweloperzy ze studia From Software udostępnili aktualizację oznaczoną numerem 1.02.2, która eliminuje kilka problemów, o których informowali gracze. W przyszłości możemy jednak spodziewać się kolejnych łatek, ponieważ najnowszy patch nie eliminuje wszystkich błędów, których usunięcie kilka dni temu zapowiadała firma Bandai Namco.

Elden Ring – lista zmian w aktualizacji 1.02.2 na PC:

  • Naprawiono problem, w wyniku którego karta graficzna była nieużywana, co powodowało niską wydajność.
  • Wyeliminowano błąd, przez który gra zamykała się w trakcie walki z Ognistym Gigantem.
  • Naprawiono inne błędy.

Patch 1.02.2 pojawił się dziś również na PlayStation 5. Deweloperzy ze studia From Software poinformowali, że wprowadzili zmiany do systemu zapisów, dzięki czemu użytkownicy najnowszej konsoli Sony nie powinni już doświadczać problemów związanych z zapisywaniem swoich postępów.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.