Far Cry 6 – zobaczcie unboxing edycji kolekcjonerskiej z miotaczem ognia

Far Cry 6

Far Cry 6 się zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w zeszłym tygodniu Ubisoft ujawnił oficjalne wymagania sprzętowe gry. To jednak nie koniec atrakcji. Do sieci trafił bowiem materiał wideo, w którym zaprezentowano kolekcjonerskie wydanie wspomnianej produkcji, w którego skład wchodzi m.in. replika miotacza ognia dostępnego w nadchodzącej odsłonie serii Far Cry. Rzeczony unboxing znajdziecie na dole wiadomości.

W zestawie znajduje się także ekskluzywne stalowe pudełko, skrzyneczka kolekcjonerska, 64-stronicowy album (w formacie A4), zestaw naklejek, breloczek do kluczy z Chorizo, mapa świata i ścieżka dźwiękowa z wybranymi utworami. Nabywcy edycji kolekcjonerskiej Far Cry 6 otrzymają również kopię gry w wersji Ultimate. Zawiera ona m.in. przepustkę sezonową, która pozwoli graczom wcielić się w antagonistów znanych z poprzednich odsłon serii.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych. Zainteresowanych zapraszamy też do obejrzenia blisko 30-minutowego gameplayu z wersji PC.