For Honor z darmowym weekendem. Ubisoft zachęca do sprawdzenia gry

For Honor

Jeśli w ostatnim czasie naszła Was ochota na zagranie w For Honor, to mamy dla Was dobre wieści. Ubisoft poinformował, że już jutro ruszy darmowy weekend ze wspomnianą produkcję. Dzięki wydarzeniu wszyscy zainteresowani będą mogli wypróbować tytuł bez dodatkowych kosztów. Możliwość sprawdzenia gry potrwa do 31 stycznia, czyli do najbliższego poniedziałku. Gracze mogą już pobierać pliki niezbędne do uruchomienia produkcji.

Darmowy weekend z For Honor dostępny będzie zarówno na PC (Ubisoft Connect i Epic Games Store), jak i konsolach Sony i Microsoftu. Jak zawsze w przypadku podobnych wydarzeń, tak i tym razem użytkownicy będą mogli zachować poczynione przez siebie postępy i przenieść je do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup. Warto również wspomnieć, że produkcja Ubisoftu wzbogaci się jutro o kolejną postać. Więcej szczegółów na temat nowego bohatera znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że For Honor zadebiutowało na rynku w lutym 2017 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.