Ghost Recon: Wildlands – zobaczcie, jak produkcja Ubisoftu wygląda w trybie FPP

Ghost Recon: Wildlands

Od premiery Ghost Recon: Wildlands minie w tym roku pięć lat. Nie oznacza to jednak, że produkcja Ubisoftu została całkowicie zapomniana przez fanów. Tytuł doczekał się bowiem nowej modyfikacji, która z pewnością zainteresuje spore grono miłośników wspomnianego tytułu. Rzeczony mod wprowadza do gry tryb FPP, a całość prezentuje się tak dobrze, że część osób mogłaby pomyśleć, że za opracowaniem pierwszoosobowej perspektywy stoi sam Ubisoft. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Twórcą modyfikacji jest użytkownik posługujący się pseudonimem „Dudes With Keyboards” (znany również jako Tavreth). Autor podkreśla, że przy pomocy moda gracze mogą ukończyć całą kampanię Ghost Recon: Wildlands w trybie FPP, a także otrzymać dostęp do zablokowanych broni. Zainteresowanych odsyłamy na stronę NexusMods.com, gdzie znajdziecie niezbędne pliki oraz instrukcję instalacji.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało na rynku w 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.