Ghostwire: Tokyo zachwyca w 4K. Ultrarealistyczne Tokio dzięki RTX 3090

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo zadebiutowało w miniony piątek na PC i PlayStation 5. Tuż przed premierą poznaliśmy pełne wymagania sprzętowe gry. Tymczasem w weekend do sieci trafił materiał, który pokazuje, jak produkcja Tango Gameworks prezentuje się w rozdzielczości 4K, a także włączonym ray tracingiem. Wspomniane wideo pokazuje, że najnowsze dzieło twórców The Evil Within może pochwalić się ultrarealistyczną oprawą wizualną. Szczególnie zachwycająco wygląda wirtualne Tokio. Rzućcie okiem na film na dole wiadomości i przekonacie się sami.

Z opisu dowiadujemy się, że materiał powstał na komputerze osobistym wyposażonym w procesor AMD Ryzen 9 3900x, kartę graficzną ASUS TUF RTX 3090, a także 32 GB RAM. Autor materiału użył również własnych, niestandardowych ustawień niestandardowego ustawień ray tracingu ReShade. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo dostępne jest na PC i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Tango Gameworks na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.