God of War nadal króluje na Steam. Rośnie też zainteresowanie Dying Light 2

God of War

God of War zaliczył świetny debiut na Steam. Okazuje się jednak, że produkcja Sony Santa Monica cieszy się wśród użytkowników wspomnianej platformy niesłabnącą popularnością. Przygody Kratosa i Atreusa drugi tydzień z rzędu znalazły się bowiem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier w sklepie Valve. Sony ma więc powody do zadowolenia, zwłaszcza że hit z PlayStation 4 zbiera masę pozytywnych recenzji. W tej chwili gra może się pochwalić na Steam blisko 18 tysiącami opinii, a aż 96% z nich jest pozytywnych.

Niewykluczone jednak, że już niedługo God of War będzie musiał ustąpić miejsca tegorocznym produkcjom. Coraz większym zainteresowaniem użytkowników Steama cieszy się bowiem Dying Light 2. Pre-order nadchodzącego dzieła Techlandu zaliczył awans o cztery pozycje i tym razem znalazł się na 4. miejscu na liście najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w zeszłym tygodniu. Tuż za rodzimym tytułem uplasowało się natomiast Elden Ring, które jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku.

Przypomnijmy, że God of War dostępny jest obecnie na PC i PlayStation 4. Tytuł można również uruchomić na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sony Santa Monica na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info