Halo Infinite drugi tydzień z rzędu na szczycie listy bestsellerów Steama

Halo Infinite

W połowie listopada Microsoft udostępnił za darmo tryb multiplayer Halo Infinite, który cieszył się dużym zainteresowaniem na Steam. Okazuje się, że również kampania fabularna produkcji 343 Industries przypadła do gustu użytkownikom platformy Valve. Tytuł drugi tydzień z rzędu znalazł się na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na Steam. Twórcy mogą być jednak zadowoleni nie tylko z wyników sprzedaży, ale także z pozytywnych opinii na temat swojego dzieła.

W chwili pisania tej wiadomości Halo Infinite posiada bowiem na Steam ponad 111 tysięcy recenzji, a 79% z nich to opinie pozytywne. Całkiem nieźle prezentują się także wyniki aktywności. Obecnie na platformie Valve w produkcję 343 Industries gra blisko 20 tysięcy osób. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby w jednej chwili w tytuł grało dokładnie 72,610 użytkowników Steama.

Warto w tym miejscu zauważyć, że najnowsza odsłona Halo dostępna jest w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Jak jednak widzimy, obecność gry w usłudze Microsoftu nie wpłynęła negatywnie na zainteresowanie tytułem na platformie Valve.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info