Halo Infinite – zwiastun przypomina o nadchodzącym starcie 2. sezonu rozgrywek

Halo Infinite

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na początku maja ruszy 2. sezon rozgrywek w Halo Infinite. Wygląda jednak na to, że deweloperom bardzo zależy, aby gracze nie zapomnieli o nadchodzących nowościach. Dziś do sieci trafił bowiem zwiastun, w którym twórcy przypominają o starcie 2. sezonu. W materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki. W opisie znajdziemy natomiast informacje na temat nowej zawartości. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami w 2. sezonie rozgrywek gracze Halo Infinite mogą liczyć m.in. na nowe mapy oraz tryby rozgrywki. Deweloperzy zapewniają też, że nie zabraknie limitowanych czasowo wydarzeń, które urozmaicą zabawę. Użytkownicy mogą również liczyć na nowe przedmioty kosmetyczne oraz zmiany w balansie. Niestety ze startem sezonu w grze nie pojawi się wyczekiwany tryb kooperacji, na który będzie potrzeba poczekać nieco dłużej. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i przygotujcie się na premierę aktualizacji „Lone Wolves”, która będzie mieć miejsce już 3 maja.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.