Hot Wheels Unleashed wkrótce z nowym DLC. Do gry wkraczają Zwariowane Melodie

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed zadebiutowało na rynku pod koniec września ubiegłego roku. Gra zebrała całkiem niezłe recenzje, które przełożyły się na dobre wyniki sprzedaży. Tytuł został bowiem najszybciej sprzedającą się produkcją w historii studia Milestone. Nic więc dziwnego, że twórcy nie zapominają o swoim dziele, a gracze mogą liczyć na kolejne atrakcje, ponieważ już w lipcu Hot Wheels Unleashed otrzyma nowe DLC.

Nadchodzący dodatek inspirowany będzie popularną serią animacji pt. „Zwariowane Melodie”. Rozszerzenie wzbogaci produkcję Milestone o 5 nowych samochodzików, a także tematyczny element budowy toru i tematyczne akcesoria do Piwnicy i profilu gracza. Nie zabraknie również nowego toru. Trasa Looney Tunes Adventure Park będzie składać się z 4 stref, w tym kultowej pustyni, gdzie Struś Pędziwiatr zawsze przechytrza Kojota Wilusia.

Nowa zawartość ma trafić do sprzedaży dokładnie 14 lipca. DLC będzie częścią trzeciej przepustki sezonowej, ale będzie można je nabyć również osobno. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast krótki zwiastun nadchodzącego dodatku.

Przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed dostępne jest na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Milestone na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.