Metal: Hellsinger z nową zawartością. DLC The Dream of the Beast już dostępne

Metal: Hellsinger

Od premiery Metal: Hellsinger minęło już kilka miesięcy. Produkcja studia The Outsiders już w grudniu mogła pochwalić się siedmiocyfrową liczbą graczy. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili przygotować nową zawartość. Wczoraj – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – rytmiczny FPS otrzymał DLC o nazwie The Dream of the Beast, które wprowadza do gry kilka nowych elementów.

Za sprawą wspomnianego rozszerzenia Metal: Hellsinger zostało wzbogacone o dwie nowe piosenki. W nagraniu dodatkowych utworach – skomponowanych przez zespół Two Feathers – udział wzięli Cristina Scabbia (Lacuna Coil) oraz Will Ramos (Lorna Shore). To jednak nie koniec atrakcji, które oferuje DLC The Dream of the Beast.

Dodatek wprowadza bowiem również nową broń oraz stroje. Nowy oręż pozwala niszczyć demony szybki, potrójnymi seriami, które prowadzą do śmiertelnego tremolo. Dzięki nowym kostiumom gracze mogą natomiast liczyć na konkretne bonusy. Wzrok Anioła zwiększa maksymalną ilość amunicji po każdym udanym szybkim przeładowaniu. Gwiazda Poranna zapewnia odpowiednio powolne leczenie, a Mroczna Wyznawczyni jednorazową tarczę po podniesieniu wzmacniacza furii.

Deweloperzy ze studia The Outsiders przygotowali również nową aktualizację, którą mogą pobrać wszyscy zainteresowani. Patch wprowadza nową funkcję wyboru piosenek i kilka ulepszeń związanych z modyfikacjami. Pełna lista zmian i poprawek dostępna jest pod tym adresem.

Metal: Hellsinger dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcja na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.