Hot Wheels Unleashed z kolejnym kamieniem milowym. Ujawniono kilka statystyk

Hot Wheels Unleashed

Od premiery Hot Wheels Unleashed minęło już nieco czasu. Tuż po debiucie produkcja cieszyła się sporym zainteresowaniem i została najszybciej sprzedającą się grą w historii studia Milestone. Okazuje się jednak, że w kolejnych miesiącach tytuł również mógł pochwalić się całkiem niezłą popularnością. Wskazują na to nowe wyniki sprzedaży ujawnione przez deweloperów.

Milestone poinformowało, że od momentu premiery sprzedaż Hot Wheels Unleashed przekroczyła dwa miliony egzemplarzy. Wspomniana gra może się jednak pochwalić znacznie większą liczbą graczy. Warto bowiem pamiętać, że tytuł został udostępniony w ramach abonamentów PlayStation Plus i Xbox Game Pass, dzięki czemu produkcja dotarła łącznie do 8 milionów użytkowników.

Deweloperzy ze studia Milestone ujawnili także, że ponad 1,3 mln osób postanowiło stworzyć własną zawartość w specjalnym kreatorze. Użytkownicy spędzili natomiast w grze łącznie 939 lat. Dowiedzieliśmy się również, że najczęściej wybieranym pojazdem przez graczy jest Hot Wheels Twin Mill 2021.

Przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed dostępne jest na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Milestone na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.