Humankind z nową zawartością. Strategia doczekała się kolejnego dodatku

Humankind

W styczniu bieżącego roku Humankind doczekało się pierwszego DLC. Amplitude Studios nie zamierza jednak zwalniać tempa. Na wczorajszym pokazie Summer Game Fest deweloperzy zaprezentowali zwiastun dodatku zatytułowanego „Cultures of Latin America”, ale to nie koniec dobrych wieści. Wspomniane rozszerzenie jest już bowiem dostępne na platformach Steam oraz Epic Games Store. DLC wyceniono na 34,99 PLN.

Dodatek „Cultures of Latin America” zawiera 6 nowych kultur (Norte Chico, Nazca, Tainowie, Inkowie, Argentyńczycy i Kubańczycy), 9 nowych ludów niezależnych, 15 nowych wydarzeń fabularnych, a także 30 nowych utworów muzycznych Arnauda Roya. DLC wzbogaca również grę o 6 nowych cudów takich jak:

  • Piramida Słońca – Teotihuacán
  • Stadion Maracanã
  • Salar de Uyuni
  • Salto Ángel
  • Lençois Maranhenses
  • Atakama

Warto także dodać, że DLC „Cultures of Latin America” dostępne jest obecnie w promocji. Zainteresowani mogą skorzystać z 10-procentowej zniżki i nabyć dodatek w cenie 31,49 PLN. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajdziecie na platformach SteamEpic Games Store.

Przypomnijmy, że Humankind dostępne jest obecnie wyłącznie na PC. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam zagrać w produkcję Amplitude Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.