LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Zgodnie z zapowiedziami na początku przyszłego miesiąca na rynku zadebiutuje LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Traveller’s Tale postanowili przypomnieć graczom o nadchodzącej premierze wspomnianej produkcji. W ramach pokazu Future Games Show twórcy opublikowali nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. W materiale nie zabrakło także miejsca dla kilku kultowych scen w wydaniu LEGO. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

„Rozegraj historie ze wszystkich dziewięciu filmów z sagi Gwiezdne Wojny w zupełnie nowej, innej niż wszystkie grze LEGO! Przeżywaj pełne zabawy przygody i ciesz się wyjątkowym humorem oraz możliwością całkowitego zatopienia się w galaktyce Gwiezdnych Wojen w wersji LEGO” – czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera 5 kwietnia. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami z przedpremierowego pokazu pod tym adresem. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Traveller’s Tale na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.