Forza Horizon 5: Hot Wheels na rozgrywce. Zobaczcie ujęcia z nadchodzącego DLC

Forza Horizon 5

Plotki na temat pierwszego DLC do gry Forza Horizon 5 okazały się prawdziwe. Już niedługo produkcja Playground Games doczeka się dodatku inspirowanego marką Hot Wheels. Na wczorajszym pokazie Xbox Games Showcase Extended deweloperzy zaprezentowali kilka fragmentów rozgrywki ze wspomnianego rozszerzenia. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nowa zawartość prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wypróbujcie najszybsze i najbardziej ekstremalne trasy, jakie kiedykolwiek wymyślono. Budujcie własne tory Hot Wheels z 80 różnych, spinanych na zatrzaski elementów i dzielcie się swoimi pracami z innymi. Ścigajcie się za kółkiem 10 niesamowitych nowych samochodów, w tym błyskawicznego Hennessey Venom F5 z roku 2021 i kultowego Hot Wheels Deora II z roku 2000 – czytamy w opisie dodatku na platformie Steam.

Zgodnie z zapowiedziami Forza Horizon 5: Hot Wheels zadebiutuje już 19 lipca. Rozszerzenie wyceniono na 89,99 PLN. Warto jednak pamiętać, że DLC wchodzi również w skład edycji Premium. Więcej szczegółów na temat dodatku znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na PC, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.