Overwatch 2 na nowym zwiastunie. Blizzard prezentuje Królową Junkertown

Overwatch 2

W trakcie konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase poznaliśmy datę premiery gry Overwatch 2. Dowiedzieliśmy się wówczas również, że tytuł dostępny będzie na rynku w modelu free-to-play. Tymczasem Blizzard postanowił przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy opublikowali bowiem nowy zwiastun, który skupia się na prezentacji Królowej Junkertown. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, dzięki którym możemy sprawdzić, jak wspomniana postać radzi sobie w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Królowa Junkertown została stworzona z myślą o trybie 5 na 5 w Overwatch 2. Ma niesamowity potencjał, jeśli chodzi o przejmowanie obszarów i trudno sobie z nią poradzić w zwarciu. Jest to waleczna bohaterka łącząca w sobie cechy berserkera i tanka, czego byliśmy świadomi, tworząc nowy paradygmat tanków. Tankami gra się znacznie agresywniej – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Blizzard podkreśla, że styl gry oraz zestaw umiejętności Królowej Junkertown zostały zaprojektowane na podstawie jej istniejącego tła fabularnego z Overwatch. Deweloperom zależało bowiem, by zdolności bohaterki „pasowały do temperamentu” postaci. Więcej informacji na temat wspomnianej czempionki znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Overwatch 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje we wczesnym dostępie 4 października tego roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, tytuł dostępny będzie w modelu free-to-play. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić strzelankę Blizzarda na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.