Overwatch 2 z nowymi atrakcjami. Blizzard zaprasza graczy na Bitwę o Olimp

Overwatch 2 Bitwa o Olimp

Premiera Overwatch 2 nie obyła się bez problemów technicznych. Mimo to produkcją Blizzarda zainteresowała się spora liczba graczy. Po miesiącu tytuł został bowiem sprawdzony przez ponad 35 milionów osób. Deweloperzy natomiast nieustannie starają się, by użytkownicy nie mogli narzekać na nudę. Nic więc dziwnego, że twórcy przygotowali dla swoich graczy kolejną atrakcję. Od wczoraj we wspomnianej strzelance dostępny jest bowiem nowy tryb zabawy o nazwie Bitwa o Olimp.

We wspomnianym – ograniczonym czasowo – wariancie rozgrywki gracze mają okazję wcielić się w bohaterów Overwatch 2 obdarzonych mocami mitycznych greckich bogów, bogiń i stworzeń. Zabawa toczy się na zasadach trybu Deathmatch każdy na każdego.

W Bitwie o Olimp pojawi się siedmioro bohaterów, którzy otrzymają specjalne moce, gdy aktywują boskie superzdolności wzbogacone o nowe efekty. Oprócz władania boskimi superzdolnościami, bohaterowie wchodzą ze sobą w wyjątkowe interakcje podczas stawiania kolejnych kroków na ścieżce wyniesienia – od zwykłych śmiertelników do mitycznych postaci.

W Bitwie o Olimp biorą udział Ramattra (Posejdon), Królowa Junkertown (Zeus), Reinhardt (Minotaur), Wieprzu (Cyklop), Fara (Hades), Trupia Wdowa (Meduza) oraz Lúcio (Hermes). Każda z wymienionych postaci może pochwalić się zestawem specjalnych mocy i umiejętności. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Overwatch 2 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Blizzarda na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.