Overwatch z darmowym okresem próbnym. Gracze mogą testować tytuł do Nowego Roku

Overwatch

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Overwatch, to mamy dla Was dobre wieści. Blizzard postanowił zaprosić posiadaczy PC oraz konsol PlayStation i Xbox na bezpłatny okres próbny. Użytkownicy wspomnianych platform do 2 stycznia 2022 roku mogą bez dodatkowych kosztów testować wspomniany tytuł. Grę można także obecnie nabyć z 25-procentową zniżką. Nie zwlekajcie więc i ruszajcie sprawdzić swoje siły na polu bitwy.

W trakcie darmowego okresu próbnego gracze otrzymają dostęp do pełnej zawartości gry. Zainteresowani będą mogli wcielić się w 32 postacie i rywalizować ze sobą na 28 zróżnicowanych mapach we wszystkich dostępnych trybach rozgrywki. Poczynione postępy będzie można oczywiście przenieść do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup. Należy również dodać, że do sieciowej zabawy na konsolach PlayStation i Xbox wymagana jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus i Xbox Live Gold.

Ponadto w Overwatch trwa obecnie Zimowa Kraina Czarów – specjalne świąteczne wydarzenie, w ramach którego gracze mogą liczyć na różne atrakcje. W grze pojawiają się m.in. specjalne tryby zabawy, a na mapach spotkać można okolicznościowe dekoracje. Nie brakuje też przedmiotów kosmetycznych związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Przypomnijmy, że Overwatch dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Blizzarda na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.