Pathfinder: Wrath of the Righteous – znamy datę premiery DLC Through the Ashes

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Od premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous minęło kilka miesięcy, ale studio Owlcat Games nie zapomina o swojej produkcji. Jeszcze w tym miesiącu wspomniany tytuł doczeka się bowiem nowego dodatku. Deweloperzy poinformowali wczoraj za pośrednictwem Twittera, że już 21 kwietnia gracze będą mieli okazję kupić DLC zatytułowane Through the Ashes. Rozszerzenie dostępne będzie na platformach Steam, Epic Games Store oraz GOG.com.

Zgodnie z przekazanymi informacjami dodatek Through the Ashes wzbogaci Pathfinder: Wrath of the Righteous o dwie nowe postacie. Pierwszą z nich jest Rekarth – były złodziej, który „bywa szorstki, ale zawsze doprowadza sprawy do końca”. Drugim bohaterem jest natomiast Sendri, czyli „beztroski gnom”, który „ma dobre intencje, ale łatwo się rozprasza. Niestety deweloperzy nie ujawnili, na jakie jeszcze atrakcje możemy liczyć w nadchodzącym DLC. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast wpis z portalu Twitter, w którym twórcy zaprezentowali wspomnianych bohaterów.

Przypomnijmy, że gra Pathfinder: Wrath of the Righteous zadebiutowała na PC we wrześniu ubiegłego roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Owlcat Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.