Rainbow Six Extraction na zwiastunie z PlayStation Showcase

Rainbow Six Extraction

Na wczorajszym pokazie PlayStation Showcase nie zabrakło produkcji, które zmierzają także na komputery osobiste, a jedną z nich jest właśnie Rainbow Six Extraction. Ubisoft postanowił skorzystać z zaproszenia Sony i przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze wspomnianej produkcji. Francuski deweloper zaprezentował nowy zwiastun gry, który stanowi niejako fabularne wprowadzenie do tytułu. W materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Od dziesięcioleci Drużyna Tęcza była tarczą przed najgorszymi globalnymi zagrożeniami, jakie można sobie wyobrazić: zakładnicy, broń biologiczna, groźba wojny nuklearnej. Ale teraz stoimy w obliczu największego terroru, jaki kiedykolwiek znał nasz świat: śmiertelnego, mutującego zagrożenia ze strony obcych – czytamy w opisie zwiastuna.

Warto również wspomnieć, że w dniu premiery do dyspozycji graczy oddanych zostanie 18 elitarnych operatorów, 12 map oraz 25 gadżetów. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie zabawy zmierzymy się z 13 różnymi archetypami oponentów. Ubisoft zapewnia również, że ich nadchodząca produkcja zaoferuje „niepowtarzalny system postępów”. Nie zabraknie też wsparcia dla funkcji cross-play. Sam tytuł ma być również wzbogacany po premierze o nową zawartość.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować w styczniu 2022 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.