Rainbow Six Extraction osiąga kolejny kamień milowy i zyskuje nowego Operatora

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction zaliczyło całkiem udany debiut. Już tydzień po premierze Ubisoft chwalił się, że w tytuł zagrało ponad 3 miliony osób. Kolejne tygodnie były nieco spokojniejsze, ale francuski deweloper może być zadowolony z wyników. Okazuje się bowiem, że od momentu styczniowej premiery wspomnianą produkcję sprawdziło ponad 5 milionów graczy. Należy jednak pamiętać, że liczba ta nie jest odzwierciedleniem liczby sprzedanych egzemplarzy.

Tytuł dostępny jest bowiem w usłudze Xbox i PC Game Pass, a także oferuje tzw. Buddy Pass, który pozwala zaprosić dwóch znajomych na 14-dniowy okres próbny. To jednak nie koniec informacji na temat Rainbow Six Extraction. Produkcja Ubisoftu niespodziewanie doczekała się bowiem kolejnego Operatora. Do grona grywalnych postaci dołączyła Zofia Bosak, która podobnie jak pozostali bohaterowie dostępni w grze, pojawiła się również w Rainbow Six Siege.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.