Ready or Not – nowy mod pozwala wcielić się w Trauma Team z Cyberpunka 2077

Ready or Not

Ready or Not – duchowy spadkobierca serii S.W.A.T. – zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku we wczesnym dostępie na Steam. Produkcja studia Void Interactive cieszyła się dużą popularnością, a dziś może pochwalić się na platformie Valve blisko 42 tys. opinii, z których 93% to oceny pozytywne. Gra nie uszła również uwadze społeczności moderskiej, a niedawno tytuł otrzymał interesującą modyfikację, która powinna zainteresować miłośników Cyberpunka 2077.

Dzięki Cyberpunk 2077 – Trauma Team International gracze mogą poczuć się jak jeden z członków oddziału Trauma Team. Wspomniana korporacja zajmuje się w Night City ratowaniem życia ludzi, którzy wcześniej zdecydowali się na kupno polisy. Ich działaniom mieliśmy okazję przyjrzeć się m.in. w misji „Ostatnia taka robota”, w której trakcie V oraz Jackie ratują Sandrę Dorsett z rąk Kosiarzy.

Jeśli jesteście zainteresowani wspomnianą modyfikacją do Ready or Not, to niezbędne pliki oraz instrukcję instalacji znajdziecie bezpośrednio na stronie NexusMods.com.

Przypomnijmy, że pełna wersja bestsellerowego Ready or Not ma zadebiutować na komputerach osobistych w tym roku. Studio Void Interactive nie podało jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomniany tytuł na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: NexusMods.com