Tiny Tina’s Wonderland – długi gameplay prezentuje najważniejsze elementy gry

Tiny Tina's Wonderland

Premiera Tiny Tina’s Wonderland, czyli spin-offu serii Borderlands, zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Gearbox Software postanowili przygotować graczy na nadchodzący debiut produkcji. Twórcy opublikowali długi, bo trwający ponad 20 minut, materiał wideo, w którym prezentują najważniejsze elementy gry. Całość składa się z fragmentów rozgrywki, dzięki czemu możemy sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji na nieco ponad trzy tygodnie przed premierą.

We wspomnianym gameplayu nie brakuje zabawy w kooperacji czy walki z bossami. Nie zabrakło też prezentacji misji czy lootu. Gracze mają także okazję przyjrzeć się systemowi rozwoju postaci. Warto bowiem pamiętać, że w grze znajdziemy zupełnie nowe, względem serii Borderlands, klasy postaci. Ponadto w trakcie zabawy użytkownicy będą mogli łączyć umiejętności należące do różnych bohaterów. Jeśli czekacie na nadchodzącą produkcję Gearbox Software, to rzućcie okiem na materiał i przekonajcie się, jakie jeszcze atrakcje czekają na Was w Tiny Tina’s Wonderland.

Przypomnijmy, że Tiny Tina’s Wonderland zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 25 marca. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Gearbox Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.