Street Fighter 6 na nowym zwiastunie. Capcom pokazuje starcie kolejnych postaci

Street Fighter 6 Lily

W zeszłym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć nowy gameplay trailer z gry Street Fighter 6. Wspomniany materiał prezentował starcie dobrze znanego fanom Zangiefa z debiutującą w serii Marisą. Kilkanaście godzin temu natomiast Capcom opublikował kolejny zwiastun nadchodzącej odsłony popularnego cyklu bijatyk. Wideo pozwala zainteresowanym przyjrzeć się umiejętnościom kolejnych postaci.

Bohaterami najnowszego zwiastuna Street Fighter 6 są Lily oraz E. Honda. Pierwsza z wymienionych postaci – podobnie jak wspomniana Marisa – jest zupełnie nową bohaterką, która w nadchodzącej odsłonie serii Street Fighter zaliczy swój debiut. Honda natomiast jest wojownikiem, którego raczej nie trzeba przedstawiać fanom cyklu. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i sprawdźcie, jak doświadczony zawodnik poradził sobie z debiutantką.

Street Fighter 6 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S dokładnie 2 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić nadchodzącą bijatykę Capcomu na najwyższych ustawieniach graficznych.