The Elder Scrolls Online – ruszył darmowy okres próbny z popularnym MMORPG

The Elder Scrolls Online

Jeśli przymierzacie się do rozpoczęcia swojej przygody z The Elder Scrolls Online, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Wczoraj rozpoczął się darmowy okres próbny z MMO osadzonym w świecie The Elder Scrolls. Do 26 kwietnia wszyscy zainteresowani gracze mogą bez dodatkowych kosztów testować wspomnianą produkcję. Oferta dostępna jest zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation i Xbox. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Należy podkreślić, że postępy poczynione w trakcie darmowego okresu próbnego, będzie można przenieść do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup. Warto także dodać, że The Elder Scrolls Online dostępne jest obecnie w promocji. Do 27 kwietnia standardową wersję produkcji kupicie na Steam za 23,97 PLN. Nie zapominajmy również, że od kilku dni wszyscy posiadacze TESO mogą bez dodatkowych kosztów odebrać dodatek Morrowind.

Na koniec przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku. Tytuł dostępny jest obecnie na PC, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.