Tiny Tina’s Wonderlands – już jutro premiera pierwszego DLC. Zobaczcie zwiastun

Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina’s Wonderlands zadebiutowało pod koniec marca na PC i konsolach. Spin-off serii Borderlands zebrał całkiem niezłe recenzje. Nic więc dziwnego, że twórcy zamierzają rozwijać produkcję i oferować graczom nową zawartość. Już jutro, 21 kwietnia, tytuł doczeka się bowiem pierwszego DLC. Dodatek zatytułowany „Coiled Captors” jest częścią przepustki sezonowej, a na dole wiadomości znajdziecie zwiastun prezentujący nadchodzące atrakcje.

Rozszerzenie „Coiled Captors” wprowadzi do gry nowych oponentów i lokację. Gracze zmierzą się również z wymagającym bossem, który będzie posiadał kilka faz. Zgodnie z przekazanymi informacjami każdy etap potyczki z potężnym przeciwnikiem ma być znacznie trudniejszy od poprzedniego. Warto również wspomnieć, że Tiny Tina’s Wonderlands ma doczekać się łącznie czterech rozszerzeń. Wszystkie będą wchodzić w skład przepustki sezonowej, której koszt wynosi obecnie 125 PLN.

Przypomnijmy, że Tiny Tina’s Wonderlands dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Gearbox Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.