Warhammer 40000: Darktide na kinowym zwiastunie. Pre-order na PC już dostępny

Warhammer 40000: Darktide

Pod koniec marca poznaliśmy nową datę premiery Warhammer 40000: Darktide. Na wczorajszym pokazie Warhammer Skulls 2022 mieliśmy natomiast okazję zobaczyć nowy zwiastun wspomnianej produkcji. Deweloperzy ze studia Fatshark zaprezentowali kolejny klimatyczny cinematic trailer, który znajdziecie na dole wiadomości. To jednak nie koniec dobrych informacji dla graczy czekających na premierę Darktide.

Na platformie Steam ruszyły bowiem zamówienia przedpremierowe na grę Warhammer 40000: Darktide. Produkcja dostępna jest w dwóch wersjach: Standardowej oraz Imperialnej. Wymienione edycje wyceniono odpowiednio na 169,99 PLN i 249,99 PLN. Gracze, którzy zdecydują się na zakup gry przed premierą, mogą liczyć na bonusy w postaci przedmiotów do wykorzystania w grze. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Warhammer 40000: Darktide jest kooperacyjną pierwszoosobową strzelanką, w której jednocześnie bawić może się wspólnie maksymalnie czterech graczy. Produkcja zadebiutuje na PC, a także konsolach Xbox Series X/S już 13 września. Tytuł w dniu premiery trafi również do Xbox Game Pass.

Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Fatshark na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.