Watch Dogs: Legion – Ubisoft zaprasza graczy na darmowy weekend

Watch Dogs: Legion

Pod koniec sierpnia Watch Dogs: Legion doczekało się aktualizacji wprowadzającej zawartość inspirowaną serią Assassin’s Creed. Ubisoft uznał więc, że to dobry moment, aby zachęcić graczy do swojej produkcji. Francuski deweloper postanowił zaprosić użytkowników PC, konsol PlayStation i Google Stadia na darmowy weekend z grą. Zainteresowani od dziś do niedzieli 5 września mogą przetestować tytuł bez dodatkowych kosztów.

Użytkownicy wspomnianych platform otrzymają dostęp do pełnej wersji gry i wszystkich wydanych do tej pory darmowych aktualizacji. Gracze, którzy będą chcieli kontynuować zabawę po darmowym weekendzie, zachowają swoje postępy. Jest to więc świetna okazja dla osób, które od dłuższego czasu zastanawiają się, czy warto sięgnąć po Watch Dogs: Legion. Warto także dodać, że pecetowa wersja produkcji dostępna jest obecnie w Ubisoft Store z 60% zniżką.

Przypomnijmy, że Watch Dogs: Legion zadebiutowało w zeszłym roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania recenzji gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach.