Wiedźmin 3: Dziki Gon z egzekucjami z Dark Souls, dzięki modyfikacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się już całej masy różnego rodzaju modyfikacji. Nie oznacza to jednak, że do sieci nie trafiają kolejne ciekawe projekty. Jednym z nich jest mod o nazwie Dark Souls Style Execution, który, jak wskazuje sama nazwa, wzbogaca produkcję CD Projekt RED o egzekucje znane graczom z serii Dark Souls. Autor modyfikacji udostępnił nawet krótki materiał wideo, w którym prezentuje działanie swojego dzieła. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Mod Dark Souls Style Execution pozwala Geraltowi m.in. przebić plecy wroga i tym samym zadać mu spore obrażenia, co może być w szczególności przydatne w starciach z dużo silniejszymi oponentami. Ponadto modyfikacja umożliwia też wyprowadzanie śmiercionośnych kontrataków, które aktywują się po ogłuszeniu przeciwnika. Jeśli jesteście zainteresowani opisanym modem, to wszystkie niezbędne pliki znajdziecie pod tym adresem. Zachęcamy Was również do sprawdzenia modyfikacji wprowadzającej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon tryb FPP.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeszcze w tym roku pojawić ma się również wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.