Wiedźmin 3 – serialowi Geralt i Yennefer najpopularniejszymi modami do gry

Wiedźmin 3

Drugi sezon serialu Wiedźmin sprawił, że Wiedźmin 3 przeżywa na Steam swoją kolejną młodość. Okazuje, że produkcja Netflixa wpłynęła także na popularność poszczególnych modyfikacji. W ostatnich 30 dniach na stronie NexusMods największym zainteresowaniem, jeśli chodzi o mody do produkcji CD Projekt RED, cieszą się pliki, dzięki którym w grze pojawiają serialowi Geralt oraz Yennefer, czyli odpowiednio Henry Cavill oraz Anya Chalotra.

Nie brakuje też modyfikacji, za której sprawą w Wiedźminie 3 pojawia się Freya Allan. Serialowa Ciri cieszy się jednak znacznie mniejszą popularnością od Białego Wilka i czarodziejki z Vengerbergu. Ponadto na stronie NexusMods można znaleźć też moda wprowadzającego do gry stroje serialowego Wiedźmina. Warto również wspomnieć, że produkcja CD Projekt RED ma w przyszłości otrzymać oficjalne przedmioty kosmetyczne inspirowane produkcją Netflixa.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W tym roku pojawić ma się również wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.