Aliens: Fireteam Elite z nową darmową zawartością. Ruszył 1. sezon gry

Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite zebrało mieszane recenzje, ale zaliczyło bardzo udany debiut na platformie Steam. Nic więc dziwnego, że deweloperzy z Cold Iron Studios zamierzają rozwijać swoją produkcję. Gra otrzymała dziś darmową aktualizację 1. sezonu, dzięki której tytuł został wzbogacony nową klasę postaci – Phalanx. Ponadto do dyspozycji graczy oddano kilka nowych broni, które gracze wykorzystają podczas starć z ksenomorfami.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na klasę Phalanx, będą mogli skorzystać z umiejętności Shock Pulse, która unieszkodliwia znajdujących się w pobliżu oponentów. Warto również dodać, że nowa klasa postaci ma 15 perków, które można zdobyć w trakcie rozgrywki. Wspomnianymi broniami są natomiast ciężki karabin maszynowy Typ 88, karabin snajperski L33 Pike, minigun L59, a także pistolet laserowy N79. Wśród nowej darmowej zawartości nie zabrakło również przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą użytkownikom upiększyć swój arsenał oraz postać.

Wraz z aktualizacją rozpoczynającą pierwszy sezon, Aliens: Fireteam Elite otrzymało też płatne DLC Wey-Yu Armoury, które wyceniono na 39,99 zł. W skład dodatku wchodzi 12 nowych skórek, nowe kolory i kalkomanie broni, cztery nowe nakrycie głowy dla żołnierza, trzy nowe emotki, trzy losowe karty wyzwań, trzy losowe przedmioty, a także dodatkowy pakiet kredytów zaopatrzeniowych i kwitów reputacji.

Przypomnijmy, że Aliens: Fireteam Elite dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania recenzji gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Cold Iron na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.