Call of Duty: Vanguard – rusza kolejny darmowy weekend z trybem multiplayer

Call of Duty: Vanguard

Miesiąc temu, zaledwie dwa tygodnie po premierze, Activision zaprosiło graczy na pierwszy darmowy weekend z Call of Duty: Vanguard. Okazuje się jednak, że już dziś pojawi się kolejna okazja, by bez dodatkowych kosztów przetestować tryb multiplayer wspomnianej produkcji. Wydawca poinformował bowiem, że od 16 do 21 grudnia użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol Sony i Microsoftu będą mogli zupełnie za darmo sprawdzić się w wybranych sieciowych trybach tegorocznej odsłony Call of Duty.

Wydarzenie rozpocznie się dziś o 19:00 czasu polskiego. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 10 map oraz cztery warianty zabawy – Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, a także Champion Hill. To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie darmowego weekendu użytkownicy otrzymają bowiem premierę do zdobywanych punktów doświadczeń i przez najbliższe dni mogą liczyć na podwójne XP w każdej kategorii.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sledgehammer Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.