Cooler Master CMIX GamePod – stacja gamingowa prosto z przyszłości

Cooler Master CMIX GamePod

Myśleliście, że w kwestii foteli dla graczy powiedziano już wszystko co było do powiedzenia? Cooler Master CMIX GamePod wyprowadza nas z tego błędu.

Bez najmniejszych wątpliwości, dobry fotel to podstawa dla każdego gracza komputerowego. Producenci od dawna prześcigają się w dodawaniu do nich coraz to nowszych funkcji. Automatyczna regulacja, lodówka na napój, czy nawet reagowanie na bieżąco na to, co dzieje się w naszej grze to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Firma Cooler Master postanowiła pójść krok dalej. A raczej, dziesięć kroków dalej. Ich Cooler Master CMIX GamePod to właściwie stacja gamingowa najnowszej generacji. Wygląda żywcem jak z uniwersum Cyberpunku czy chociażby filmu Wall-E.

Bez wątpienia, nie można powiedzieć, żeby to był jeszcze fotel. W środku futurystycznej kopuły znajdziemy nieduże biurko, 3 monitory o przekątnej 27 cali, system przestrzennego audio i wbudowany komputer. Niestety, firma nie zdradziła jak na razie żadnych szczegółów technicznych w kwestii samych specyfikacji podzespołów. Z pewnością jednak możemy oczekiwać maszyny, która pozwoli nam na granie w tytuły AAA w maksymalnej jakości.

Oprócz tego Cooler Master CMIX GamePod ma wbudowany regulowany podnóżek, poduszkę lędźwiową i właściwie wszystko inne co powinno mieć high-endowe stanowisko gamingowe. Nie musimy chyba wspominać, że całość podświetlona jest listwami LED RGB?

Jeśli chcecie jednak kupić sobie CMIX GamePod, to lepiej szykujcie już portfele. Ich stanowisko gamingowe będzie kosztowało tyle co całkiem przyzwoity samochód średniej klasy. Najprawdopodobniej, producent wyceni je na 14 tysięcy dolarów.

Zobacz też:
ClockTuner 2.1 RC5 for Ryzen – znajdź najlepsze ustawienie Twojego Zen 2/3
Przetestuj komputery Actina w ESPOT – gamingowym sercu Warszawy
Microsoft pracuje nad konkurencją dla Nvidia DLSS i AMD FidelityFX