Elden Ring z nową aktualizacją. From Software wzmacnia jednego z bossów

Elden Ring

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Elden Ring, w którym Bandai Namco chwaliło się ciepłym przyjęciem gry. Tymczasem produkcja From Software doczekała się kolejnej aktualizacji. Najnowsza „łatka” nie naprawia jednak żadnych błędów, a skupia się na poprawkach w balansie rozgrywki. Twórcy postanowili bowiem wzmocnić jednego z bossów, z którym mierzymy się podczas zabawy.

Zmiany dotyczą Radahna, Gwiezdnej Plagi. Deweloperzy informują, że „moce niektórych ataków” wspomnianego przeciwnika zostały „przypadkowo” osłabione w aktualizacji 1.03. Twórcy wprowadzili więc stosowne poprawki, dzięki którym Radahn będzie stanowił takie samo wyzwanie, jak przed wspomnianym patchem. Warto także podkreślić, że najnowsza „łatka” jest już dostępna zarówno na PC, jak i konsolach.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.