Forza Horizon 4 nie będzie już otrzymywać nowej zawartości

Forza Horizon 4

Jeśli nadal zagrywacie się w Forza Horizon 4, to mamy dla Was przykre wieści. Deweloperzy z Playground Games poinformowali, że wspomniana produkcja nie otrzyma już nowej zawartości. Wczorajsza aktualizacja była ostatnim dużym patchem, jaki trafił do gry. Twórcy chcą w pełni skupić się na pracach nad Forza Horizon 5. Nie oznacza to jednak, że studio całkowicie zapomni o „czwórce”.

Deweloperzy podkreślają, że wspomniana aktualizacja, oznaczona numerem 37, jest ostatnią, która wprowadziła do gry zupełnie nową zawartość. Od tej pory Forza Horizon 4 będzie otrzymywać patche, w których pojawiać się będą wymieszane wyścigi, wydarzenia, a także pojazdy, które pojawiały się w aktualizacjach 7-32.

Tom Butcher, starszy producent gry, odniósł się również do kwestii wsparcia Forzy Horizon 4 po premierze „piątki”. Deweloper poinformował, że twórcy mają zamiar dołożyć wszelkich starań, aby odsłona z 2018 roku nadal była świetnym doświadczeniem. Studio na ten moment nie jest jednak pewne, czy tytuł otrzyma wsparcie również po premierze nowej części.

Na koniec przypomnijmy, że wspomniane Forza Horizon 5 zmierza na PC, a także konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 9 listopada bieżącego roku. Do sieci trafiły już minimalne wymagania sprzętowe, które znajdziecie pod tym adresem. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl.