Halo Infinite doczeka się „wielu usprawnień w kampanii” – zapowiadają twórcy

Halo Infinite

Halo Infinite zaliczyło udany debiut na Steam. 343 Industries cały czas pracuje jednak nad trybem kooperacji, który nie pojawił się w grze w dniu premiery. Jednocześnie deweloperzy regularnie udostępniają aktualizację usprawniające m.in. działanie multiplayera. Tymczasem okazuje się, że nadchodzący patch wprowadzi nie tylko poprawki do wspomnianego trybu sieciowego, ale także do kampanii fabularnej dla jednego gracza.

Zobaczymy wiele usprawnień w kampanii. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązanie problemów z odblokowywaniem osiągnięć, czy też o powrót do gry za pomocą funkcji Quick Resume, zespół pracował nad kilkoma poprawkami dla kampanii od czasu premiery, a kolejne będą w drodze – czytamy w komunikacie na stronie Halo Waypoint.

Aktualizacja przechodzi obecnie proces certyfikacji. Zgodnie z przekazanymi informacjami jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać szczegółową listę zmian, a także dokładną datę premiery patcha. Posiadaczom komputerów osobistych i konsol Xbox nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.