Marvel’s Guardians of the Galaxy na nowym zwiastunie prezentującym wydanie PC

Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu twórcy poinformowali, że prace nad grą zostały zakończone, a tytuł otrzymał tzw. złoty status. Studio Eidos Montreal nie zapomina jednak o promocji produkcji. Deweloperzy udostępnili wczoraj kolejny zwiastun swojego dzieła. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na wersji pecetowej i prezentacji funkcji, na które mogą liczyć posiadacze komputerów osobistych.

W produkcji Eidos Montreal na wspomnianej platformie nie zabraknie oczywiście ray-tracingu oraz wsparcia dla technologii Nvidia DLSS. Ponadto użytkownicy PC mogą liczyć na HDR, a także rozgrywkę w rozdzielczość do 8K. Strażnicy Galaktyki zaoferują również nielimitowaną liczbę klatek na sekundę i obsługę monitorów ultrapanoramicznych. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniany zwiastun, w którym nie brakuje ładnych ujęć.

Przypomnijmy, że Marvel’s Guardians of the Galaxy zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł trafi też na Nintendo Switch za pośrednictwem Chmury. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach dokładnie 26 października. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Eidos Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.