Monster Hunter Rise debiutuje na PC. Zobaczcie nowy premierowy zwiastun gry

Monster Hunter Rise

Zgodnie z zapowiedziami w przyszłym tygodniu na komputerach osobistych zadebiutuje Monster Hunter Rise. Nic więc dziwnego, że firma Capcom postanowiła przypomnieć posiadaczom wspomnianej platformy o tym fakcie i opublikowała premierowy zwiastun pecetowego wydania swojej produkcji. Materiał prezentuje m.in. różne filtry graficzne, z których będą mogli skorzystać gracze PC. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się, jakie atrakcje przygotowali deweloperzy.

Warto wspomnieć, że Monster Hunter Rise zaoferuje na PC m.in. wyższej jakości tekstury, a także możliwość zabawy w rozdzielczości do 4K. Nie zabraknie też wsparcia dla HDR. Ponadto użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć na nielimitowaną liczbę klatek na sekundę oraz wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. Niestety produkcja nie otrzyma funkcji cross-play i cross-save, o czym informowaliśmy jakiś czas temu.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Rise zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 12 stycznia 2022 roku. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się wymaganiami sprzętowymi oraz do przeczytania recenzji gry z wersji na konsolę Nintendo Switch. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Capcomu na najwyższych możliwych ustawieniach.