Ready or Not znów króluje na Steam. Dobra sprzedaż It Takes Two

Ready or Not

Ready or Not nie zwalnia tempa i cały czas króluje na Steam. Produkcja Void Interactive kolejny raz znalazła się na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na platformie Valve. Tytuł od zeszłego miesiąca dostępny jest w programie Early Access i zbiera świetne recenzje od graczy. Taktyczna strzelanka może się bowiem pochwalić ponad 24 tysiącami opinii, a aż 94% z nich jest pozytywnych.

Dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Valve cieszyło się w zeszłym tygodniu również It Takes Two. Najczęściej nagradzana gra 2021 roku znalazła się na drugim miejscu najchętniej kupowanych gier na Steam. Podium zamyka natomiast pre-order Monster Hunter Rise. Zgodnie z zapowiedziami ubiegłoroczna produkcja Capcomu zadebiutuje na PC już 12 stycznia, czyli w najbliższą środę. Warto także odnotować czwarte miejsce Project Zomboid. Dzieło The Indie Stone dzięki najnowszej aktualizacji przeżywa swoją drugą młodość.

Przypomnijmy, że pełna wersja bestsellerowego Ready or Not ma zadebiutować na komputerach osobistych w tym roku. Studio Void Interactive nie podało jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomniany tytuł na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info