Relaks z Forza Horizon 5. Posłuchajcie dźwięków natury prosto z Meksyku

Forza Horizon 5

Premiera Forza Horizon 5 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że studio Playground Games chętnie dzieli się fragmentami rozgrywki i szczegółami na temat wspomnianej gry. Niedawno mogliśmy przyjrzeć się pięknym lokacjom, a wczoraj twórcy postanowili po raz kolejny przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji. Tym razem postawiono na dość nietypowy materiał promocyjny. Deweloperzy opublikowali 30-minutowe wideo, które pozwoli graczom zrelaksować się przy dźwiękach natury prosto z Meksyku. Na wczorajszej transmisji live zaprezentowano też kolejne fragmenty gameplayu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Warto wspomnieć, że na początku miesiąca poznaliśmy wstępną listę samochodów dostępnych w Forza Horizon 5. Twórcy ujawnili do tej pory 426 modeli. Należy jednak pamiętać, że opublikowane zestawienie nie jest kompletne. Deweloperzy podkreślają, że w dniu premiery do dyspozycji graczy oddanych zostanie jeszcze więcej samochodów. Szczegóły na temat dodatkowych modeli mamy poznać bliżej premiery produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Horizon 5 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 9 listopada bieżącego roku. Do sieci trafiły już minimalne wymagania sprzętowe, które znajdziecie pod tym adresem. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.