Sniper Elite 5 w złocie. Prace nad grą zostały zakończone

Sniper Elite 5

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Sniper Elite 5. Twórcy poinformowali również, że nadchodząca odsłona ma przenieść realizm, z którego znana jest seria, na jeszcze wyższy poziom. Tymczasem dziś deweloperzy ze studia Rebellion opublikowali wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich graczy czekających na premierę wspomnianej produkcji.

Za pośrednictwem Twittera twórcy poinformowali, że Sniper Elite 5 otrzymał tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały zakończone, a majowa premiera jest niezagrożona. Gracze mogą więc spokojnie odliczać dni do debiutu produkcji. Wkrótce powinniśmy także poznać pełne wymagania sprzętowe. Do tej pory deweloperzy podzielili się bowiem jedynie minimalnymi wymaganiami, z którymi możecie zapoznać się pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Sniper Elite 5 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach 26 maja. W dniu premiery tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Rebellion na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.