W God of War na PC gracze wcielą się w Atreusa. Powstaje ciekawa modyfikacja

God of War

Sony może być dumne z debiutu God of War na komputerach osobistych. Popularność produkcji Sony Santa Monica na PC przekłada się również na liczbę różnego rodzaju modyfikacji. Jedną z ciekawszych jest projekt użytkownika posługującego się pseudonimem „Speclizer”. Twórca pracuje bowiem nad modem, który pozwoli graczom wcielić się w Atreusa. Autor opublikował już pierwszy materiał wideo, dzięki któremu możemy sprawdzić, jak wspomniana modyfikacja prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Speclizer” podkreśla w opisie wspomnianego wideo, że modyfikacja nie jest jeszcze gotowa i wciąż wymaga sporo pracy, a same wrażenia „nie są zbyt płynne”. W materiale zauważyć możemy problemy z niektórymi animacjami, ale trzeba przyznać, że już teraz całość prezentuje się naprawdę imponująco. Pozostaje mieć nadzieje, że twórcy uda się osiągnąć pożądany efekt i już niedługo użytkownicy komputerów osobistych będą mogli zapoznać się z God of War z perspektywy Atreusa.

Przypomnijmy, że God of War dostępny jest obecnie na PC i PlayStation 4. Tytuł można również uruchomić na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sony Santa Monica na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.