Wiedźmin 3 z nową modyfikacją, która pozwoli Wam spersonalizować Płotkę

Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 doczekał się całej masy interesujących modyfikacji. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszyły się m.in. pliki, dzięki którym w grze pojawiali się aktorzy z serialu Netflixa. Wydawałoby się również, że po tylu latach od premiery moderzy nie są już w stanie zaoferować fanom produkcji CD Projekt RED niczego interesującego. Tymczasem na portalu NexusMods.com pojawił się mod, za którego sprawą Geralt może spersonalizować swojego wierzchowca.

Modyfikacja o nazwie „The Stable – Horse Customization Mod” wprowadza do Wiedźmina 3 cztery stajnie, w których Biały Wilk może kupić nową Płotkę. Handlarzy, oznaczonych na mapie ikoną podkowy, można znaleźć w Białym Sadzie, Novigradzie, Toussaint oraz na Skellige. U wspomnianych sprzedawców Geralt może m.in. wybrać rodzaj konia, a także dostosować jego umaszczenie. Nie brakuje też opcji zmiany wyglądu m.in. ogona, grzywy czy oczu. Na dole wiadomości znajdziecie wideo prezentujące możliwości moda.

Jeśli jesteście zainteresowani modyfikacją „The Stable – Horse Customization Mod”, to niezbędne pliki dostępne są na stronie NexusMods.com pod tym adresem. Warto również zapoznać się z instrukcją instalacji. Twórca moda podkreśla bowiem, że przygotowane przez niego pliki nie zadziałają poprawnie, jeśli gracze będą korzystać z innych modyfikacji związanych z wierzchowcami.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W tym roku pojawić ma się również wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.