Days Gone na PC otrzymało mod wprowadzający widok FPP

Days Gone

W zeszłym miesiącu Days Gone zadebiutowało na komputerach osobistych. Pecetowa wersja produkcji Bend Studio zebrała dobre oceny, a także przypadła do gustu użytkownikom platformy Steam. Tytuł nie umknął też uwadze społeczności moderskiej, która udostępniła już kilka modyfikacji. Dziś natomiast chcielibyśmy Wam zaprezentować jeden z nowszych i ciekawszych modów, który pozwala uruchomić Days Gone w trybie FPP.

Wspomniana modyfikacja została udostępniona przez użytkownika o pseudonimie Medicbobs, który zaznacza, że widok z pierwszej osoby dostępny jest podczas eksploracji, wykonywania sprintu oraz skradania się. W trakcie jazdy motocyklem, wspinania się po drabinach i w walce uruchamia się natomiast standardowa kamera TPP. Autor zaznacza że jest w stanie przygotować aktualizację, dzięki której widok FPP dostępny będzie także podczas potyczek z oponentami.

Zainteresowanych modyfikacją odsyłamy na stronę Nexusmods.com. Poniżej możecie zobaczyć również zrzut ekranu udostępniony przez autora, który pokazuje, jak produkcja Bend Studio wygląda w trybie FPP.

Na koniec przypomnijmy także, że jeśli chcecie zagrać w Days Gone na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertami komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl.

Days Gone w trybie FPP