Far Cry 6 na nowym zwiastunie prezentującym ray-tracing od AMD

Far Cry 6

Far Cry 6 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że do sieci trafia coraz więcej informacji i materiałów ze wspomnianej produkcji. Kilka dni temu mogliśmy obejrzeć obszerny gameplay z pecetowej wersji, a także zobaczyć unboxing edycji kolekcjonerskiej. Tym razem o promocję nadchodzącej odsłony serii Far Cry postanowiło zadbać AMD. Firma opublikowała specjalny zwiastun, który prezentuje, czego użytkownicy komputerów osobistych mogą spodziewać się po Far Cry 6.

Bez wątpienia jedną z największych atrakcji jest ray-tracing, czyli technika śledzeni promieni w czasie rzeczywistym, o który zadbało AMD. Nie zabraknie też odpowiednika DLSS od Nvidii, czyli technologii FidelityFX Super Resolution, dzięki której tytułu mogą pochwalić się większą wydajność przy minimalnym obniżeniu jakości grafiki. W materiale podkreślono również, że nadchodząca produkcja Ubisoftu będzie zoptymalizowana pod procesory AMD Ryzen oraz karty graficzne Radeon. Rzućcie okiem na materiał i przekonajcie się, co jeszcze przygotowała dla graczy PC firma AMD.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych. Zapraszamy też do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry na stronie Gram.pl.